Bella Vista High School                               2/29/2020 - 3:07 PM
                     Clarke Massey Relays - 2/29/2020                     
                           Cordova High School                            
 
Event 18  Men 4x200 Meter Relay Varsity
=======================================================================   
    School                                               Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Granite Bay  'A'                                    1:35.16   10      
     1) Cadden, Jack                    2) Roth, Cole                     
     3) Soule, Ethan                    4) Mogensen, Brycen               
  2 Elk Grove  'A'                                      1:35.71    8      
     1) Briggs, Ashton                  2) Gardner, Aden                  
     3) Crook, Jeremy                   4) Hall, Hunter                   
  3 Kennedy (Sacramento)  'A'                           1:38.04    6      
     1) Dela Cruz, Jonrich              2) Garner, Abdurrahman            
     3) Asoo, Aaron                     4) Walker, Thomas                 
  4 Del Campo  'A'                                      1:39.07    4      
     1) Fonseca, Antonio                2) Schultz, Dante                 
     3) Jones, Joseph                   4) Griffin, Caleb                 
  5 Bella Vista  'A'                                    1:39.51    2      
     1) Cabatingan, Joaquin             2) Chow, Jake                     
     3) Carter, Crishon                 4) Butler, Jacob                  
  6 Rosemont  'A'                                       1:46.12    1      
     1) Vu, Danny                       2) Gedeon, Zion                   
     3) Conteh, Hassan                  4) McGlaston, Bienvenido          
 -- Christian Brothers  'A'                                  NT           
     1) Stenger, Jonathan               2) Ketcher, Clayton               
     3) Petkus, Brett                   4) Jones, Dakota                  
 -- Union Mine  'A'                                          NT           
     1) Byer, Clayton                   2) Williams, Kaden                
     3) Jones, Jared                    4) Sommer, David                  
Section  2                                                                
  2 Pleasant Grove  'A'                                 1:53.26           
     1) Boles, James                    2) Fontes, Kyle                   
     3) Cooper, Jr, Anthony             4) Ward, Erik                     
 -- Del Campo  'B'                                           NT           
     1) Dronov, Max                     2) Cruz, Bryan                    
     3) Ortega, Marcos                  4) Mills-Icasiano, Jayriek        
 -- Bret Harte  'A'                                          NT           
     1) Berry, Blake                    2) Paulson, Jeremiah              
     3) Nava, Emanuel                   4) Morlan, Cooper                 
 -- Kennedy (Sacramento)  'B'                                NT           
     1) Chen, Brian                     2) Hendree, David                 
     3) Jenkins, Chris                  4) Ly, Chynongnengnhawmuame       
 -- Christian Brothers  'B'                            x1:39.32           
     1) Brennan, Nick                   2) Deshong, CJ                    
     3) Beck, Brandon                   4) Fernandez, Rafael              
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Granite Bay  'A'                                    1:35.16   1  10   
     1) Cadden, Jack                    2) Roth, Cole                     
     3) Soule, Ethan                    4) Mogensen, Brycen               
  2 Elk Grove  'A'                                      1:35.71   1   8   
     1) Briggs, Ashton                  2) Gardner, Aden                  
     3) Crook, Jeremy                   4) Hall, Hunter                   
  3 Kennedy (Sacramento)  'A'                           1:38.04   1   6   
     1) Dela Cruz, Jonrich              2) Garner, Abdurrahman            
     3) Asoo, Aaron                     4) Walker, Thomas                 
  4 Del Campo  'A'                                      1:39.07   1   4   
     1) Fonseca, Antonio                2) Schultz, Dante                 
     3) Jones, Joseph                   4) Griffin, Caleb                 
  5 Christian Brothers  'B'                            x1:39.32   2       
     1) Brennan, Nick                   2) Deshong, CJ                    
     3) Beck, Brandon                   4) Fernandez, Rafael              
  6 Bella Vista  'A'                                    1:39.51   1   2   
     1) Cabatingan, Joaquin             2) Chow, Jake                     
     3) Carter, Crishon                 4) Butler, Jacob                  
  7 Rosemont  'A'                                       1:46.12   1   1   
     1) Vu, Danny                       2) Gedeon, Zion                   
     3) Conteh, Hassan                  4) McGlaston, Bienvenido          
  8 Pleasant Grove  'A'                                 1:53.26   2       
     1) Boles, James                    2) Fontes, Kyle                   
     3) Cooper, Jr, Anthony             4) Ward, Erik                     
 -- Kennedy (Sacramento)  'B'                                NT   2       
     1) Chen, Brian                     2) Hendree, David                 
     3) Jenkins, Chris                  4) Ly, Chynongnengnhawmuame       
 -- Union Mine  'A'                                          NT   1       
     1) Byer, Clayton                   2) Williams, Kaden                
     3) Jones, Jared                    4) Sommer, David                  
 -- Del Campo  'B'                                           NT   2       
     1) Dronov, Max                     2) Cruz, Bryan                    
     3) Ortega, Marcos                  4) Mills-Icasiano, Jayriek        
 -- Bret Harte  'A'                                          NT   2       
     1) Berry, Blake                    2) Paulson, Jeremiah              
     3) Nava, Emanuel                   4) Morlan, Cooper                 
 -- Christian Brothers  'A'                                  NT   1       
     1) Stenger, Jonathan               2) Ketcher, Clayton               
     3) Petkus, Brett                   4) Jones, Dakota